O Nas

M3 – Zarządzanie Nieruchomościami Karolina Kiełbicka jest kontynuacją i hybrydą rodzinnej firmy  ZIANEP założonej w 2004 r. przez Elżbietę  Pomieczyńską.
Wysoka jakość usług oraz profesjonalne działania firmy możliwe są dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości rynku nieruchomości przez właścicieli firmy.
Oferta naszej firmy to zestaw przejrzystych i efektywnych procedur zarządzania, które pozwalają na tworzenie wysokiego standardu obsługi nieruchomości.
Naszym klientom polecamy najbardziej ekonomiczne sposoby rozwiązywania problemów administracyjnych i technicznych.
Zaangażowanie i kreatywne podejście naszego zespołu do powierzonych zadań gwarantuje wysoką efektywność pracy, a tym samym sprostanie oczekiwaniom naszych klientów.
Obecnie obdarza nas zaufaniem kilkadziesiąt Wspólnot, bardzo zróżnicowanych (małych, dużych, kamienic i bloków wielorodzinnych) położonych zarówno na osiedlach mieszkaniowych jak i w starym centrum Gdańska.
Administrujemy w zakresie prowadzenia księgowości za pomocą nowoczesnego oprogramowania.  Współpracujemy z grupą specjalistów w dziedzinie prawa  i doradztwa technicznego.
Zapraszamy do współpracy Wspólnoty Mieszkaniowe, poszukujące rzecznika swoich interesów, solidnego i doświadczonego Partnera.